Przełam barierę w posługiwaniu się językiem obcym dzięki intensywnym kursom języka angielskiego

Popraw swoje umiejętności językowe oraz  pewność siebie podczas konwersacji w języku obcym i porozumiewaj się bez barier kulturowych dzięki Berlitz Total Immersion® lub intensywnym kursom indywidualnym.

Dowiedz się więcej tutaj >
10%
Zarezerwuj już dziś
i zaoszczędź aż do
20%!

Wznieś się na wyżyny swoich możliwości, zdobądź pewność siebie i osiągnij wymarzony cel zawodowy szybciej niż inni. Wybierz jeden z naszych intensywnych kursów językowych, dostępnych teraz w niższych, bardzo atrakcyjnych cenach, a natychmiast zobaczysz postępy.

TotalImmersion® to indywidualny i skuteczny kurs językowy polecany osobom chcącym osiągnąć natychmiastowe rezultaty w bardzo krótkim czasie.

✓ Szybkie postępy nauki dzięki intensywnym, zajęciom indywidualnym z lektorem
✓ Najlepsi lektorzy native speakers
✓ Treść i tempo zajęć dostosowane do potrzeb uczestnika
✓ Specjalistyczne materiały i słownictwo
✓ Intuicyjna nauka poprzez mówienie - conajmniej 50% zajęć stanowią konwersacje
✓ Codziennie zajęcia z 2 lektorami równocześnie – double lessons
✓ W ramach kursu  lunche biznesowe rozwijące swobodną rozmowę typu small –talk
✓ Dostępne języki: angielski, hiszpański, francuski, włoski, niemiecki, polski

Zapisz się teraz i rozpocznij swoją przygodę z językiem obcym.

Ucz się: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, polskiego i włoskiego dokładnie tak, jak chcesz!
Skontaktuj się z nami >

Zacznij od odpowiedniego poziomu

Przed rozpoczęciem nauki sprawdzimy na jakim poziomie językowym jesteś, by móc przygotować w pełni spersonalizowane szkolenie.

Wybierasz
lokalizację

Możesz zrealizować indywidualny kurs językowy w jednym z naszych Centrów Językowych Berlitz lub zostać w domu, hotelu i cieszyć się swobodą nauki online za pomocą Berlitz Virtual Classroom (not relevant for TI)

Uznany na
świecie

Po pomyślnym ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat z poziomem w skali CEFR i tym samym udokumentujesz osiagniete postepy.

Efekty kursu Total Immersion przerosły moje oczekiwania. W końcu odblokowałam się w rozmowach z zagranicznymi kontrahentami, a to przełożyło się na komfort i skuteczność mojej pracy. Trafiłam na świetnych i zaangażowanych native speakerów. Dziękuję!
Alicja - Poznań (Styczeń, 2019)

Skontaktuj się z nami, aby omówić najlepsze dla Ciebie opcje kursu podczas niezobowiązującej rozmowy!

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać więcej informacji. Konsultant Berlitz skontaktuje się tak szybko jak to możliwe.
Many Thanks! Your request has been received!
Ooops! There was an error sending the form. Please try again.

Warunki promocji:
Promocja trwa od 1 kwietnia do 17 maja 2019 r. Promocja obejmuje: Program Total Immersion® 1000 PLN (12%) mniej niż cena bazowa w danym mieście. Pakiet Gold 400 PLN mniej niż cena bazowa w danym mieście. 5 kursów Total Immersion w cenie 4 (-20%). Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest podpisanie umowy oraz wniesienie w całości, do dnia 17maja2019 r., opłat określonych w umowie. Lekcje zakupione w ramach promocji (Pakiet Gold oraz program Total Immersion®) muszą zostać zrealizowane w terminie do 30 września 2019 r. w ramach dostępnego grafiku danej szkoły. Opłata za lekcje zakupione w ramach promocji, które nie zostaną zrealizowane w terminie od 1 kwietnia 2019 do 30 września 2019 r., nie podlega zwrotowi. Programy te mogą się odbyć w terminie późniejszym za dopłatą do pełnej ceny z aktualnego cennika Berlitz, jednak nie później niż do dnia 31.12.2019. Promocje nie sumują się.